Opis: Wieś gminna w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie żywieckim, w gminie Węgierska Górka. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa bielskiego. Miejscowość, położona na zboczach Beskidu Śląskiego i Beskidu Żywieckiego niedaleko Żywca... - WĘGIERSKA GÓRKA - miejsce spokoju i wypoczynku | ForumWiedzy.


- Ja tam mieszkam pozdrawiam
- Węgierska Górka przepięknie jest w tym miejscu polecam. 😁😁😁😁👍🏻
- Byłem tam! Polecam górkę!
- Węgierska Górka pozdrawia! Lapka w góre
- Dzięki Bogdanie za filmik. Jak zwykle dobra robota ;). Byłem w zeszłym roku na urlopie w Węgierskiej Górce. Pyszne lody koło "dworca autobusowego". Polecam. Przy okazji pozdrawiam mechaników którzy ratowali mi zepsute auto ;) co się stresu najadłem to moje (było podejrzenie uszkodzenia uszczelki pod głowicą, silnik się grzał. Chłopaki wymieniali termostaty robili cuda i dzięki nim dojechałem do domu (jestem z Wrocławia). Ostatecznie okazało się że to kuna pogryzła przewód tak że zrobiła z niego sitko. Dodatkowo padł wentylator i auto się grzało) ale mimo "przygód" urlop uważam za udany. Droga do Zwardonia też bardzo fajna, piękne widoki. Polecam wybrać się ze Zwardonia na Słowację drogą lokalną, super atrakcja. Po polskiej stronie żwirówka a zaraz za granicą państwa nowy asfalt :D
Co mnie zmartwiło to wręcz rabunkowa wycinka drzew w okolicy Zwardonia, cięli po kolei jak szło :/
- Ja chcę tu mieszkać
- Cholewcia..... Bogdan reklamujesz moją miejscowość... Chcesz aby ta oaza spokoju zamieniła się w centrum Katowic?
- Pozdrowienia z Żywca. Jak zawsze wytłumaczone wszystko ze szczegółami i z humorem 😃
- Na tablicy o Waligórze jest błąd - schron został obsadzony w dniu 30.08.1939 r., a nie 30.09.
- Fajny film i okolica, myślę że może się tam wybiorę na urlopie
- Ciekawe miejsce. Może tego lata tam zawitam z rodzinka, ponieważ udaję się w lipcu do Wisły. Z Wisły jest około 50 km. .Pozdrowienia.
- Byłeś kiedyś w Zwardoniu ?
- Pozdrawiam z węgierskiej górki :D
- Bardzo przyjemne miejsce
- Nie no Bogdan z tymi klodkami to poleciales jak plaskoziemcy :) zeby ten most poczul to masa klodek musialaby byc skoncentrowana na bardzo malej powierzchni i w dodatku oslabionej :)
- Miło i fajnie